Teknoloji artık bizim alışkanlıklarımızı da hızlı bir şekilde değiştirmeye başladı bunlardan bir tanesi olarakta Tinder boost uygulamasını örnek gösterebiliriz. Uygulama sayesinde artık ruh eşinizi sevgilinizi bulmak daha kolay bir hal alacak.

Kim bilir bu uygulama sayesinde artık hayatınızın geri kalan zamanını bir sevgili bulmak için geçirmeyeceksiniz Tinder uygulaması yeni projesinde ücretli bir servisi kullanıyor. Bu ücretli servis sayesinde yaklaşık 30 dakika içerisinde karşı cinsinize 10 kat daha çok görüntülenecek.

Tınder bilindiği üzere dünya genelinde bilinen ve bir numaraya oturma hedefi taşıyan bir çöpçatanlık uygulaması her geçtiğimiz gün teknolojinin ayak seslerine kulak veren uygulama şimdi kendini biraz daha geliştirerek imessage için yeni bir yazılıma imza attı. Biliyoruz ki günümüzde sosyal medya uygulamalarından tutunda çöpçatanlık sitelerine varıncaya kadar hepsi yeniliklerin peşinde seslerini duyurabilmek için binlerce çeşit reklam kampanyası düzenliyor ancak görülüyor ki reklam politikaları tam anlamıyla tutmamış çünkü Tinder’in bu son uygulaması anında dünyada ses getirmeyi başardı. Üstelik müşterilerine ücretli olarak çeşitli opsiyonlar sunabiliyor olması firmanın reklam çalışmasına da çok daha fazla ihtiyaç duymayacağı anlamına geliyor.

14 Şubat’ı yalnız geçirmek istemeyen kişiler uygulamanın servisi sayesinde bu sıkıntılarından kurtulmanın peşindeler. Aylık bir ücret karşılığında hizmet verecek uygulamanın özellikleri arasında bir önceki profili görebilme seçeneği ve lokasyon değiştirme imkânı bulunuyor.